Botezul Bobocilor Liceului Teoretic ,,Olimp”
Sala Liceului Teoretic ,,Olimp” din Sângerei a găzduit miercuri, 16 decembrie 2020, într-o atmosferă feerică, plină de entuziasm și voie bună, Botezul Bobocilor.
Chiar dacă e pandemie, respectând toate măsurile de protecție, ,,boboceii” nu au fost privați de emoțiile unice din viața fiecărui licean și au participat la o activitate festivă , organizată cu multă căldură și dragoste pentru ei .
Conduși pe acest drum de către diriginții Olga Bîrsanu și Constantin Matveev, elevii din clasele a X-a ,,A” și a X-a ,,B” au jurat responsabilitate și cumsecădenie, disciplină și sârguință , ajutor reciproc și prietenie durabilă!
Le urăm ,,Bun venit ! ” bobocilor și le dorim mult succes în această etapă nouă din viața lor !











