Moș Crăciun la Liceul Teoretic ,,Olimp” Sângerei

Atmosfera de Crăciun ne aduce bucurie şi ne aminteşte cu precădere de anii copilăriei, de emoţia aşteptării împodobirii bradului, de clipa la care visăm să-l întâlnim pe Moş Crăciun.
Elevii din Liceul Teoretic ,,Olimp” Sângerei l-au întâlnit deja pe Moș Crăciun ! Cei mai mici i-au spus poezii, cei mai mari i-au urat un an prosper , iar Moșul le-a oferit tuturor cadouri dulci !
Comunitatea academică a Liceului Teoretic ,,Olimp” din Sângerei exprimă sincere mulțumiri dlui Vasile Cosovan pentru efortul și generozitatea pe care o manifestă neîncetat.
Vă mulțumim enorm pentru că ne-ați dăruit șansa de a realiza aspirațiile pentru o școală prietenoasă copilului.Datorită aportului acordat de Dvstră am realizat activitățile cu prilejul sărbătorilor de iarnă.
Bunătatea și respectul Vă definesc ca om și conducător de excepție.
Vă mulțumim pentru susținerea acordată prin intermediul campaniei pe care o conduceți : ,,Cadouri pentru elevii din învățământul primar în cadrul sărbătorilor de Crăciun ”
,,Mulțumirile nu strălucesc în aur, însă aurul în mulțumire, da ! ”