LA MULŢI ANI DE ZIUA PROFESORULUI

În această zi luminoasă și însorită, vreau să îi felicit cu ocazia zilei profesionale pe cei care ne-au devenit oameni apropiați – profesorii noștri. Vă mulțumesc pentru bunătatea voastră, răbdarea, grija și înțelegerea. Fie ca în viață și la locul de muncă, toate să vă iasă așa cum le-ați gândit, sau poate și mai bine.Vă doresc din suflet sănătate, bucurii, prosperitate, bunăstare, respect și fericire,un salariu pe măsură, elevi buni, căldură și noroc!